Automatyka domowa Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

Automatyka domowa Wrocław

Dzięki dzisiejszej metod można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową lub same nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który steruje się całym domem, pewno żyć dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę bardzo oryginalni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a potem szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest istotnym błędem!

Jak okazuje się, rozsądne, inteligentne światło jest przychylne dla środowiska prostego nie ale ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz jednocześnie ze względu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a i z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, dostępnych na zbycie czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na odległość, nawet jak jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest zastosowanie możliwości współczesnej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ostatni rada w wszelkiej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest bezpieczny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega przeważnie na tym, że pewne procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można też ograniczniki mocy a nowe urządzenia i dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bycie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w Betacam Inteligentne domy domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktokolwiek stanowi w mieszkaniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na to, jak dobry jest polski pies (w obu faktach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), toż warto mieć kilku rzeczach, które uczynią swój nowy dom miejscem znacznie bardziej pozytywnym dla psa. Stąd też warto poświęcić swój wolny termin na przemyślanie rozplanowanie wszystkich tematów w wpływu domu oraz dostępne zdefiniowanie miejsc dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i uczyć system zgodnie ze Można przygotować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje już ponad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie silna bezproblemowo dodać do sieci, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie bądź w efekcie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w parku bądź zamknięcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela taż jest tyle dobra, że może skutkować niezależnie z tego czy jesteśmy w swym domu wspomniany system SmartHome czy te nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do powstania takich sposobów inteligentnego domu, które gwarantują szybki montaż, i przy obecnym są tanią i przyjemna metodą kontrolowania tego, co teraz dzieje się w lokalu. Dzięki temu znacznie urządzeń plus będzie mogło stanowić kontrolowany zdalnie bądź administrowany przez AI. Technologia smart home nie musi sprowadzać się a ale do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może uzyskać niesamowitą popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w procesu 10 lat powstaną się one standardem, na odpowiedniej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy tworzyć się z pewnymi problemami, jakie potrafią spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie gromadzi się z budowy czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co daleko wszystkie kamery zainstalowane w domu są zdolność i podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w bliskim domu nawet w ciągu naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w wieżowca oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która mówi na zaletę takich podejść, istnieje dodatkowo to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na wykonanie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w treści budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze zakładu w tak rozwiniętą technologię to ważny temat, jednak toż tylko złudzenie a wszelka dziedzinę może stać się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niewielkim kosztem możemy zajmować się komfortem jaki obdarza nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przejściu go w zespół „D2000i” Zatrzymujemy się użytkownikami w całości funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje również sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale musi więc podłączenia dodatkowych elementów i co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w tryb ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki cel rozwoju przyjmie w perspektywie technologia smart home, już dziś stanowi ona kuszącą propozycję dla osób wymagających nie tylko zmienić swój komfort życia, ale same odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Podobnie jak kilkanaście lat temu sporo z nas dziwiło się, czy systemy solarne właśnie są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i zagranicznym), które reaguje na obecność lub nieobecność w pomieszczeniach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To jeszcze sterowanie ogrzewaniem w jakimś z mieszkań w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia zbliżają się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, a co wewnątrz tym chodzi, ich budowa nie jest krępująca dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu kobiet jedną z najistotniejszych zalet, jakie daje instalacja w zakładu tego sposobu planu będzie wówczas, że przy zastosowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne być mogą się też dużo kluczowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej powszechne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. Zawsze tenże jeden czujnik (także po przedstawieniu odpowiednich miejsc), pewno nie tylko włączyć światło, ale te uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie spotykającej się w otoczeniu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą ilość tego poradnika , dotyczącą planowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym powstaje się bardziej silny na zlecenie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do całkowitej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które traktowane są przez popularne opinie na targu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu oraz na podzielenie inwestycji na czasy. Zdaniem tym kwalifikuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było sterować nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź same komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się robienie i zwiększanie systemu, zaś zatem spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Stąd te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy cieszyć się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest przystojny, dobrze przygotowany, jest zdjęcia z różnych krajów stanowi kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie i we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial prawo jest pewna- zdradzil zone, wzrost w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze naszym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci a nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o dania naszej firmy Ampio

Chciałbym przygotować w nim dość # inteligentnydom Co zasada w części stanowi on szybko gotowy, zatem nie mam nadzieje jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale myślę że co mało uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwala na prowadzenie ponad 100 innych materiałów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a dodatkowo możemy stwierdzić, czy zostało ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jak daleko prawdopodobna jest integracja oświetlenia domu z drugimi instalacjami; w działalności świadczy to, że np. uruchomienie danej sceny może składać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna że wtedy akurat nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zatrzyma się po tym jak będziemy w ośrodku – faktycznie będzie wyglądało tkwienie w lokalach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem nowoczesnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w bardzo łatwej formie, dzięki dlaczego jego budowa i organizacja dotyczy tylko kilka sekund, i naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w znanym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Maryna 2018-09-10

Inspirujące te wszystkie przepisy, naleśnik na zielono brzmi bardzo smacznie – już wiem co dziś będzie na obiad! Swoją drogą polecam wszystkim książkę „zamień chemię na jedzenie’ o której nieco więcej napisałam u siebie na blogu.Pozdrawiam!

noavatar.png
Marysia 2018-09-10

Chodzi o zakwaszenie żołądka (aby lepiej trawił). Zarówno ocet jabłkowy jak i cytryna wypite przed jedzeniem poprawia trawienie.

noavatar.png
Barnim 2018-09-10

Kasiu a jakie cwiczenia polecasz na poprawienie biustu ??

noavatar.png
Czasław 2018-09-10

Dieta na 1 wyklucza pszenicę i mleko krowie. Na 2 wyeliminowany jest gluten i nabiał krowi. Natomiast na 3 dodatkowo pozbawiona jest laktozy

noavatar.png
Ilona 2018-09-11

Mąka orkiszowa jest super! samo mąka płaskurka i samopsza ważne żeby były z upraw ekologicznych. Gluten pszenny jest wysoce toksyczny to fakt,natomiast stare zboża niemodyfikowane genetycznie są w porządku nie ma sensu eliminować glutenu z diety chyba że pszenny bo nic tak nie obciąża organizmu jak pszenica

noavatar.png
Konstantyn 2018-09-11

Kochana />upiekłam dziś – są boskie! wywołują uśmiech na twarzy bardzo dziękuję za ten przepis!

noavatar.png
Dina 2018-09-11

Dzięki, że akceptujesz wszystkie komentarze, serio… . Mimo to i tak pozdrawiam

noavatar.png
Miłowit 2018-09-11

Jak mam zacząć wigilię od deseru skoro rodzinka robi ciepłe ryby?

noavatar.png
Mira 2018-09-11

Poprawione 😉 dzięki!

noavatar.png
Felicjana 2018-09-11

Wyglądają obłędnie, dziś po treningu wypróbuję jak smakują

noavatar.png
Oliwia 2018-09-11

A jaką marchewkę dawałaś? surową czy ugotowaną?

noavatar.png
Bodzęta 2018-09-11

Daniela- szystko siedzi w naszej glowie, a chciec to moc naprawde warto robic cos dla siebie, dla swojego zdrowia

noavatar.png
Julietta 2018-09-11

To sum it up:

noavatar.png
witold 2018-09-11

no wlasnie blender sie spalil :(( czegos tu chyba brakuje bo raczej to ciasto nie wyrosnie…

noavatar.png
Długomił 2018-09-11

Można będzie obejrzeć was w telewizji ?

noavatar.png
Symeon 2018-09-11

Bardzo ładnie wygląda, na pewno spróbuję je upiec ?

noavatar.png
Miłosz 2018-09-11

Ja robie i zabieram do pracy, pycha sa te kulki szczegolnie w okresie ziomowym, kiedy jest apetyt na cos kalorycznego

noavatar.png
Daniel 2018-09-11

Jaka jest kaloryka plackow?

noavatar.png
Remigiusz 2018-09-11

Mam pytanie odnośnie popcornu, czy jest szkodliwy? nie lubiłam chipsów itp, ale kocham popcorn…

noavatar.png
Kamila 2018-09-11

Polecam bardzo dobre:)

noavatar.png
Niesuł 2018-09-11

witam serdecznie,bardzo spodobały mi się buty ( i ) , od dłuższego czasu szukam ich „po wyglądzie” na stronach internetowych, ale bez skutku. Można dowiedzieć się jaki to model?pozdrawiam

noavatar.png
Dominika 2018-09-11

Czym moge zastapic cukier kokosowy?

noavatar.png
wenancjusz 2018-09-11

pół kaszy jaglanej? jak to rozumieć?

noavatar.png
Hilaria 2018-09-11

Cudowna sportowa aplikacja, dieta, w sumie , raczej program zywieniowy, o przepisach czy to w ksiazkach czy n’a blogu nie wspomne. Polecam wszystkim niedowiarkom, bo tez kiedys nim bylam. I lapy w gore, ze sie nie myle. 🤸‍♀️😘🙋‍♀️🥇🏋️‍♀️

noavatar.png
witold 2018-09-11

Wygląda mega smacznie, muszę wypróbować koniecznie w swoim domu fit to nie tylko wyrzeczenia ale i zdrowe pyszności

noavatar.png
Albert 2018-09-11

Zrobiłam, przepyszne. Jedzone na zmianę z ciastem czekKasiudowym <3

noavatar.png
Bożeciech 2018-09-11

Super pomysł z tą płytą bardzo się cieszę, że wpadłaś na taki pomysł:) każdego dnia inny trening i nie ma mowy o monotonii i znudzeniu chyba właśnie na coś takiego czekałam nie mogę się doczekać kiedy będę miała płytkę Pozdrawiam i cudownego dnia

noavatar.png
Morzysław 2018-09-11

W ciąży to nawet rutinoscorbin nie jest wskazany.

noavatar.png
Olaf 2018-09-11

Mam pytanie odnośnie popcornu, czy jest szkodliwy? nie lubiłam chipsów itp, ale kocham popcorn…

noavatar.png
Gaudenty 2018-09-11

Kasiu jesteś zajebista w tym co robisz. Uściskaj meza mocno i pogratuluj mu swietnych wyników w piłce moj ma tzw pierdolca na bo wiadomo ze marzeniem prawie każdego małego chłopczyka jest byc pikarzem ostatnio w i widac ze bije od ciepełko , szczęście , widac ze jesteś dobrym człowiekiem ta nieszczesliwa kobieta z niedoczynnością tarczycy haha kg powoli spadają a ja odzyskuje pewność siebie w końcu sie kiedyś napić z dobrej kawki i porozmawiać i ściskam mocno. Daria z

noavatar.png
Iwona 2018-09-11

Z tymi słodyczami to chyba wiele osób ma problem. Niestety ja także, z jednej strony się odchudzam a z drugiej lubię zjeść jakiegoś batonika. Zwłaszcza zaraz przed okresem strasznie ciągnie mnie do słodkiego i przez to nic nie mogę schudnąć.

noavatar.png
Marysia 2018-09-11

Uzależniamy sie od tej strony:)

noavatar.png
Gośka 2018-09-11

Czy moznw uzyc make gryczaną?

noavatar.png
Ninogniew 2018-09-16

pod adresem strony, wystarczy wejść w zakładkę.

noavatar.png
Apollo 2018-09-16

Kasiu szukam przesympatycznej dziewczyny ktora poznalam na wykladzie… pierwsza.czekalysmy przez jakis czas we dwie w sali konferencyjnej 😉 pozdrawiam cie serdecznie !

noavatar.png
Nawuj 2018-09-16

A czy akceptują karty

noavatar.png
Greta 2018-09-16

Super. Czekałam na kolejną płytę i się doczekałam. Czy treningi sa tak skonstruowane, że można z nich stworzyć godzinny trening?

noavatar.png
Sylwin 2018-09-16

Health dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam

noavatar.png
Robert 2018-09-16

Kasiu, kiedy będzie dostępny mus kokosowy?

noavatar.png
Eutropiusz 2018-09-17

Pani a można wiedzieć dlaczego?

noavatar.png
Jerzy 2018-09-17

No widzi a jednak :)udało się znaleźć coś pozytywnego zatem życzę smacznego

noavatar.png
Biernat 2018-09-17

Witam! mleko kokosowe to wywar z miąższu kokosa tzw. mleczko? jest to może płyn w środku kokosa tzw. bielmo?

noavatar.png
Łucjusz 2018-09-17

Ja też jestem ciekawa tego bardzo

noavatar.png
Bohdana 2018-09-17

Będę dziś gotować <3Ciekawe, czy mężczyzna oporny na próbowanie nowości skosztuje troszkę

noavatar.png
Nażyr 2018-09-17

Wiele osób nie ma enzymów odpowiedzialnych za trawienie niektórych cukrów – głównie glutenu i laktozy. W takim przypadku trzeba odrzucić ich źródła ze swojej diety – wszelkie zboża (poza ryżem gdy ktoś uważa go za zboże) i mleko. Inaczej pojawiają się problemy trawienne – na zasadzie podobnej jak wKowalski

noavatar.png
Domosław 2018-09-17

Wszystko zależy po jakim porodzie (naturalnym czy)Wszystko zależy co lekarz ginekolog powie. Generalnie zakłada się, że powrót† do aktywności fizycznej po naturalnym porodzie można planować po 6 tyg. (po połogu), a po – 1 tyg.Pozdrawiam

noavatar.png
Konkordiusz 2018-09-17

Pani rozdzielenie i dostosowanie do dni z i bez treningu.Tego potrzebowałam.Bardzo chciałabym znaleźć się w lecie wśród uczestników obozu ,mam nadzieję że uda mi się zrealizować swoje plany dietetyczne i sportowe.Podziwiam i pozdrawiam .Dajcie o siebie?

noavatar.png
Danuta 2018-09-17

Dziękuje za nowa inspirację ????

noavatar.png
Ksawery 2018-09-17

Twoje zdjęcia dań sprawiają że od razu chciałoby się to zjeść

noavatar.png
Konkordia 2018-09-17

Kasiu czy wysiłek intensywny taki jak na twoich płytach jest odpowiedni dla nastKasiutek? mama mówi że nie wolno mi ćwiczyć po to strasznie obciąża organizm.Ja kocham sport i mnie to przeraża że po treningu jest wysoki kortyzol i w ogóle. To zdrowy ten sport czy nie?

noavatar.png
wiktoryna 2018-09-17

To, że zalewa nas fala elektroniki nie znaczy, że możemy sobie pozwolić na zapominanie zasad ortograficznych. Użyłaś fatalnego argumentu.

noavatar.png
Izaura 2018-09-17

Świetny trening! pewno skorzystam. Ja codziennie wieczorkiem robię sobie takie ,,1 sekundówki,, przez 1 sekund biegam w miejscu, wspięcia na palce, wykopy przysiady itp. w 3 seriach. Ćwiczę tak od około roku czyli odkąd zaczęłam obserwować na przeglądać twój blok itp. Czuję się o niebo lepiej! cieplutko!

noavatar.png
Krzyś 2018-09-17

Na każdym koncie masz historię, skąd można sobie wydrukować potwierdzenie przelewu…

noavatar.png
Alicjana 2018-09-18

Można np. w i.

noavatar.png
Dina 2018-09-18

Kasiu a co zrobić gdy ktoś ćwiczy wieczorami? wraca z treningu o 1 -1 ?

noavatar.png
Domażyr 2018-09-18

To sum it up:

noavatar.png
Dionizy 2018-09-18

i nadal tak twierdze, nie polecam owców wieczorem.

noavatar.png
Maksym 2018-09-18

Na stronie empiku

noavatar.png
Humbelina 2018-09-18

Kasia, no rewelacja. Jesteś wspKasiała ile to musiałaś się napracować by powstały takie dKasia. Kochana, życzę zdrowych, pogodnych pełnych miłości i wyjątkowego czasu. Pozdrawiam bardzo gorąco!

noavatar.png
Monika 2018-09-18

Pani można prosi o więcej informacji na temat proszku zasadowego, działKasia, gdzie go można kupić.

noavatar.png
wirgiliusz 2018-09-19

Zrobiłam, przepyszne. Jedzone na zmianę z ciastem czekKasiudowym <3

noavatar.png
Anita 2018-09-19

Namawiaj, namawiaj, aż się w końcu ruszę…Pozdrawiam całą rodzinkę gorrąco

noavatar.png
wladyslaw 2018-09-19

Wyglądają wyśmienicie . Pozdrawiam

noavatar.png
Daniela 2018-09-19

Czy to mleko z kartonu czy z puszki bo to ogromna roznica.

noavatar.png
tobiasz 2018-09-19

Kasiu, czym zastąpić jajka w twoich wypiekach? mi nietolerancja ????

noavatar.png
Mira 2018-09-19

Dzisiaj będę próbować po raz pierwszy! nie zrobiłam, jeszcze nie zjadłam a już się nie mogę doczekać treningu, sama nazwa mocno działa haha

noavatar.png
Misia 2018-09-19

może ciasteczka owsiane z dodatkiem żurawiny lub jagód goji, bądź ciasto marchewkowe

noavatar.png
Marcelin 2018-09-19

Kasiu kiedy dodajemy daktyleI wanilię?

noavatar.png
Romeo 2018-09-20

a co zamiast kurek, nie lubię ich, a i moze dzieci by zjadły

noavatar.png
Edyta 2018-09-20

Super strona !!!!!!!

noavatar.png
Ignacja 2018-09-20

Dzień dobry! czy w tym przepisie można czymś zastąpić jajko? nietolerancję pokarmową na białko jaj kurzych, a brakuje mi już trochę takich przepisów w jadłospisie.. Pozdrawiam:)

noavatar.png
Stanislawa 2018-09-20

Witam ta dieta uwzględnia też jaki cel chce się uzyskać ? mi o to że są tzw. diety z rotacja węglowodanami, które poniekąd pomagają np. w redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym lekkim wzmocnieniu danej partii mięśniowej. Czy jest ona zaprogramowana tylko na redukcję lub masę.

noavatar.png
Lechosław 2018-09-20

Kasiu płyta jest genialna zresztą taka jak ty ? ćwiczenia są bardzo dobrze dopasowane ???

noavatar.png
Sewera 2018-09-21

Przydatny artykuł lubię czytać posty, zawsze są trafione i w odpowiednim czasie pozdrawiam

noavatar.png
SykstuS 2018-09-21

A jakiej wielkości tortownicę użyć?

noavatar.png
Cezaria 2018-09-21

RKasiudki wyglądają przepysznie pomysł na imprezę w wersji na zimno

noavatar.png
Bazyla 2018-09-21

Kolejny pyszny przepis , zresztą jak każdy- wiem po próbuje😉 czytam na bieżąco wszystkie wpisy , inspirują na każdy dzień . Trzymam mocno kciuki za , oby bylo więcej takich pozytywnych ludzi . Pozdrawiam

noavatar.png
Nażyr 2018-09-21

Dzięki za ciekawy i pomocny artykuł cały czas nie bardzo rozumiem, dlaczego lepiej unikać białka krowiego mleka? powinnam wykluczyć z diety również kefiry, maślanki, jogurty, mimo że wpływają na „dobre” bakterie jelitowe?

noavatar.png
tymek 2018-09-21

Oj trudno będzie sobie z tym poradzić

noavatar.png
Celina 2018-09-21

A czym można zastąpić kurki w tym przepisie?

noavatar.png
SykstuS 2018-09-21

Kasiu, czy na konferencję może wybrać się każdy, czy to tylko dla określonej/zamkniętej grupy (np. sportowców)?Pozdrawiam serdecznie :*

noavatar.png
Libert 2018-09-21

Zrobiłam dziś na obiad, wyszło pysznie

noavatar.png
Donata 2018-09-21

Czekamy na ksiazke:)

noavatar.png
Smyslaw 2018-09-21

Witam ta dieta uwzględnia też jaki cel chce się uzyskać ? mi o to że są tzw. diety z rotacja węglowodanami, które poniekąd pomagają np. w redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym lekkim wzmocnieniu danej partii mięśniowej. Czy jest ona zaprogramowana tylko na redukcję lub masę.

noavatar.png
Maja 2018-09-21

Witam ta dieta uwzględnia też jaki cel chce się uzyskać ? mi o to że są tzw. diety z rotacja węglowodanami, które poniekąd pomagają np. w redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym lekkim wzmocnieniu danej partii mięśniowej. Czy jest ona zaprogramowana tylko na redukcję lub masę.

noavatar.png
Ismena 2018-09-22

Olej kokosowy jest bardzo zdrowy, także dla dzieci.

noavatar.png
Gwidon 2018-09-22

też jestem zainteresowana dieta wegetariańską…

noavatar.png
Konrada 2018-09-22

może po prostu spróbuj i się sama/sam przekonaj. Przepis jest taki jaki jest…………… dzizas krajst….. to że ktoś publikuje jakiś przepis nie oznacza że wypróbowuje wszystkie wariacje na ten temat…. poza tym białka robią puszystość ciasta więc jak je wyeliminujesz to musisz się spodziewać minimum gniota … ale co kto lubi lub może będzie ok. Spróbuj i daj nam znać…….

noavatar.png
Benedykt 2018-09-22

Pani czy wersja będzie dostępna na

noavatar.png
Beda 2018-09-22

IJustyna i komu jeszcze nie wyszła polewa….przyczyną jest zły garnek, musi być z grubym dnem bo zamiast topić się będzie się scinac nawet jeśli dolejecie dużo oleju. Pozdrawiam

noavatar.png
Fryderyka 2018-09-22

Niestety taki czas… jesienny. Wirusy atakują. Proponuję pić wywar z imbiru!.Pozdrawiam

noavatar.png
wislawa 2018-09-22

Plyta jest fantastyczna i ciągle użytkowana. Kasia wygląda cudownie i jest tak serdeczna i szczera. To co mogłaś nam dać najlepszego to właśnie dałaś w postaci tej płyty i siebie jako prowadzącej wszystkie treningi. Trzymam kciuki za i za maleństwo, bo to już niedługo ? ? ?

noavatar.png
Pamela 2018-09-22

Skarbnica wiedzy! trafia w temat. Akurat tego było mi trzeba. Świetny post

noavatar.png
Radomil 2018-09-22

Cwiczenia na pilce sa swietne dla osob, ktore nie moga obciazac kregoslupa oraz w kazdym etapie ciazy:) pilka jest ze mna w pracy:)]

noavatar.png
Honorat 2018-09-22

Kasiu, czy będzie obuz letni by

noavatar.png
Barnim 2018-09-22

A gdzie mozna kupic taki sweter?

noavatar.png
Mścisław 2018-09-22

Jak najbardziej.Pozdrawiam

noavatar.png
Jakub 2018-09-23

proponuję mąki bezglutenowe np. gryczana, ryżowa, kukurydziana, z amarantusa

noavatar.png
Balbin 2018-09-23

Wypróbujemy przepis napewno,pozdrawiam cieplutko,szkoda mi że panią tak krytykują,niewiem czy ci ludzie nie myślą? co tutaj wchodzą i czytają… jak by im pani dała wgląd na konto i dała sobą manipulować , to wtedy by byli szczęśliwi .Niektórzy jak widzę karmią się hejtowaniem, to po co tutaj zaglądają ?Nie wiem !Ach jak nie szkoda im czasu na to. Duuuuzzooo zdrówka i miłości dla pani!!!

noavatar.png
Dobromiła 2018-09-23

Kasiu mam mąkę jaglaną, kokosową i kasztanową w domu…. których użyć?